Chystáme svatbu a potřebujeme vygruntovat dům

Posted on 29. 3. 2024 in Firmy


Chystáte v rodině svatbu a chtěli byste kromě obřadu a slavnostní hostiny v objednaném salónku uspořádat svatební oslavu přímo ve vašem domě? Toto není nic neobvyklého a ve větších bytových prostorách lze slavit i v hojném počtu pozvaných hostů, oslava může proběhnout pouze v interiéru, anebo ji protáhnete až na zahradu, kde máte terasu, bazén či pergolu, a můžete hostům nabídnout i posezení u ohně. Nabízí se pak i grilování, ale volný oheň v ohništi je vždy více osobní a zajímavější.

úklid před svatbou

Vaše smělé svatební plány byste však měli korunovat prostředím, které bude uklizené a hlavně http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10997918455-mimoradne-porady-ct24/217411033431028-slavnostni-shromazdeni-k-99-vyroci-vzniku-ceskoslovenske-republiky/ čisté. Váš dům se pak stane vaší vizitkou a každý, koho na oslavu pozvete, si pak zapamatuje, zda se tu všechno lesklo a vonělo, anebo zda tu zapáchal koberec a byla okna samá šmouha. Generální úklid domu můžete provést sami, ale u svateb bývá zapotřebí podchytit celou řadu dalších činností, a tak se vyplatí oslovit úklidovou firmu z Ostravy a vpustit ji k vám do arény, ať předvede, co umí.

svatební oslava

Záleží pak na vaší vzájemné dohodě a představě o tom, jak si vlastně úklid představujete. Co je zapotřebí provést, aby byl výsledek dle vašeho očekávání. Úklidové práce se budou zřejmě týkat podlahových krytin, komplexního čištění koupelny, toalety a kuchyně, utírání prachu, leštění nábytku, mytí svítidel, zrcadel a skleněných ploch, mytí oken a dveří a případně i úklidové práce na terase a v dalších zahradních prostorách.

Máte-li na podlahách koberce, doporučujeme je nechat důkladně vyčistit, protože ty bývají obvykle zašpiněné a hlavně jsou, jak se říká, první na ráně a každý se jich hned všimne, jakmile se po nich začne procházet. A možná, že by se hodilo před svatbou některé prostory nově vymalovat. Pokud se takto rozhodnete, úklidová firma je vám i tehdy k dispozici, protože po malování bývá v obytném prostoru všechno doslova vzhůru nohama.