Nejlepší náhrada běžných cigaret

Posted on 26. 12. 2023 in Produkty


Každý kdo kouří začal kouřit právě klasické cigarety. Je to díky tomu že je všichni známe a jsou dostupné i tam, kde si nekoupíte alternativní kuřivo. Náhražky cigaret jsou například zařízení nahřívací tabák a nebo elektronické cigarety. Obojí se v poslední době těší velké oblibě, protože lidé chtějí něco moderního, co nezpůsobuje tolik problémů jako klasické cigarety. Co je na nich problematické?

žena kuračka

Klasické cigarety

  • Silně zapáchají
  • Způsobují vážné zdravotní problémy
  • Jsou rok od roku dražší
  • Zabarvují tělo i oblečení žlutou barvou

To co kuřáci vyhledávají a potřebují, je nikotin. Ten je obsažený v tabákové směsi, ale najdete ho právě i v náhražkách cigaret. Například elektronická cigareta voopoo drag obsahuje nikotin, ale ne dehet a další zbytečné chemikálie, které vlastně ani v cigaretě nejsou potřeba. I proto stále více kuřáků začíná kouřit náhrady běžných cigaret. Dokonce jsou natolik tolerované, že se mohou kouřit i tam, kde jsou normální cigarety zakázané. Sice si ani elektronickou cigaretu nezápolíte ke kávě v kavárně, ale můžete si ji dát třeba na koncertě. Společnost tato zařízení toleruje celkem bez problému, kdežto normální cigarety jsou problém, který rozděluje společnost na dva tábory – kuřáky a nekuřáky.

fialová cigareta

Jal to funguje?
O elektronické cigaretě jste už určitě slyšeli, ale mnoho lidí stále přesně neví jak fungují. Používají se do nich tekuté náplně, které se pomocí baterie zahřívají. To umožňuje vdechování náplně kterou si vyberete. Na trhu jich existuje pro každý typ cigarety opravdu velké množství, a díky tomu že existují i náplně podle obsahu nikotinu, můžete je využít k omezení kouření a nebo úplnému odbourání závislosti.

Dejte sbohem běžným cigaretám, protože v módě jsou teď jiná zařízení. Využít můžete i to že světle vypadají a mohou se tak stát zajímavým módním doplňkem.