Bez úklidu to prostě nejde.

Posted on 21. 8. 2023 in Firmy


Proč si firmy neuklízí samy. Některé jsou dostatečně velké a mohli by si najmout lidi právě na úklid. Proč to v dnešní době tak nikdo nedělá. Mít vlastní osobu nebo pět, které by se s úklidem střídaly, a byli za svou práci řádně ohodnoceni. Věděli byste, že se jedná o solidní pracovníky, kteří odvedou svou práci vždy dobře. Nebo se budou snažit dělat to, na čem jste se domluvili a co mají v pracovní smlouvě. Zajistíte si tak s lidmi vzájemný vztah, který pomůže jak vám, tak i uklízecímu týmu, na který se budete moci spolehnout. Vždyť je lepší každý den v práci pozdravit například Anežku, která si za svou práci stojí, než abyste v budově měli stále nové lidi, které vám posílá firma. Nic o nich nevíte a může se něco ztratit. Říkáte, že se to nestává nebo jen velmi málo? My máme jiné výsledky.

úklid firem

Ovšem jsou i velmi vážené firmy, které si úklidovou službu moc chválí a jsou s jejich prací nadmíru spokojeni. Úklid musí být řádný, aby vaše firma vypadala prestižně a odpovídala určitému kreditu. Prosto si nemůžete dovolit, aby byli drobky na koberci, který se již týdny nevysával. Jsou zde stopy po deštivém dni, anebo neidentifikovatelné fleky. Tak takový dojem rozhodně nebude příliš šťastný. Nebo když vstoupíte do kanceláře, kde si chcete něco zařídit, doufáte, že bude uklizená a v koši nebudou hnít odpadky. Z takového místa určitě neměli dobrý pocit. Neboť už první dojem vaší firmy je důležitý.

úklid firem

Spousta jednání se koná v konferenční místnosti, která ve většině případech bývá skleněná nebo jsou zde velké skleněné vstupní dveře. Jak byste si připadali, kdyby byli dveře uťapkané a všude na nich byli stopy a další fleky. Rozhodně by to budilo pro vaše hosty špatný dojem. Proto se úklidem firem zajímá spousta úklidových poboček. Neboť většina firem potřebuje, ať už se jedná o kanceláře, sklady nebo veřejné prostory pošt, nemocnic a restaurací. Všude se musí uklízet a to bez výjimky. Některé jako nemocniční prostory i několikrát denně, aby se zajistilo sterilní prostředí. Úklid na prvním místě.