Boty Pleaser přitahují muže jako magnet

Posted on 16. 1. 2024 in Produkty


Obuvnické řemeslo obdivují lidé, kteří dovedou ocenit nejen výrobní proces kvalitních bot, ale i tvar některých modelů, vyzdvihujících krásu ženského chodidla. Zadíváte-li se pozorně na model Pleaser USA, budete fascinováni a přitahováni jako magnet k ocelovému hřebíku při představách, že jej obouvá vaše partnerka, s níž sdílíte svůj veškerý volný čas. Proč nás vlastně přitahují chodidla, když se nejedná vysloveně o pohlavní orgán, ale o část těla, která patří i mužské části populace?

hezké nohy

Oblouky a křivky – když obujete ženskou nohu do plochých balerínek bez podpatku, nebude vám připadat tak sexy, jako v okamžiku, kdy se nárt s patou zvednou do výšky a vynikne hluboká klenba, připomínající mostní oblouk. A právě klenba je jednou z křivek, jež muže fascinuje, a touží po tom, obdivovat ji ze všech úhlů pohledu. Velmi podobné je to s křivkami ňader a boků, a ty jsou vysloveně typickým znakem ženského těla.

dámská obuv

Aby toho bylo vidět co nejvíc – čím více odhalí dámská obuv mostní oblouk a většinu plochy pokožky nohy a chodidla, tím lépe. Proto se modely Pleaser těší velké oblibě, ať už je obouváte jako barová tanečnice, anebo náruživá milenka. Sandály na podpatku jsou také naprosto ideální pomůcka pro vášnivý sex, kterou mnoho mužů touží vyzouvat až v posteli, kde je báječná příležitost pohrát si s bosými chodidly a odhalovat všechna jejich skrytá tajemství.

Otisk chodidla na stélce – Pleaser jsou jedním z mála typů obuvi, kde velmi snadno vynikne otisk chodidla, jestliže je obutí již zaběhnuté a nošené delší čas. Někteří muži se vám přiznají, že je vzrušuje pouhý pohled na tento fenomén, který je dobře markantní zejména u transparentní usně.

A trápíte-li se kvůli tomu, že se jedná o úchylku, jestliže vás vzrušují nohy a chodidla, hoďte to za hlavu, protože i sexuologové vám potvrdí, že je to úchylné jen tehdy, zajímají-li vás pouze nohy a boty, nikoli žena, které patří, a to zřejmě není váš případ.