Proč si pronajmout dodávku pro vaši akci s partou přátel

Posted on 12. 1. 2024 in Firmy


Také máte v oblibě udržovat přátelství v komunitě shodně či podobně zaměřených lidí, například v jezdeckém nebo vodáckém oddílu, s nimiž pořádáte nejen sportovní akce, ale i setkání v přírodě či různé oslavy a párty? Život je pak pestřejší a zajímavější, a to zejména tehdy, jste-li na nějaké společné dovolené v délce celého týdne. Tehdy je čas a prostor plně se věnovat tomu, co vás baví a naplňuje štěstím, nemusíte nikam spěchat a jste pány svého času. Můžete si pro tyto účely pronajmout i přepravní dodávku z půjčovny dodávek v Praze 4.

městský provoz

Na půjčovné se složíte – když si pronajímáte dodávku například pro stěhování bytu, hradíte půjčovné jako samostatná osoba nebo rodina. Pokud ale pronajímáte vozidlo pro více osob v rámci party, a každý přispěje svým dílem, tedy například v případě devítimístného mikrobusu, vyjde vás půjčení vozidla poměrně levně i na celý týden.

dodávky na trávě

Jste všichni pohromadě – obrovskou výhodou jízdy v jednom větším voze je soustředění více osob pohromadě. Snáze se vám komunikuje a plánuje další postup, stačí jen jedna mapa a během pár minut se v průběhu jízdy snadno dohodnete, kam se vypravit dál, kde přenocovat, na jaký hrad se podívat, ke kterému přírodnímu koupališti zajet atd.

Operativní přesun – již za socialismu byly velmi oblíbené hvězdicové zájezdy, protože se tam lidé nenudili, a měli v podstatě nepřetržitě k dispozici neustále nové zážitky. Hvězdicový autokarový zájezd je ale koncipován s předem pevně stanoveným programem, kdežto vy si jej můžete měnit až v průběhu jízdy – velmi pružně a operativně.

Vůz je v dobrém technickém stavu – výborný technický stav vozidla je podmínkou k jeho pronájmu, tím pádem nemusíte mít obavy a starosti, zda je třeba vyměnit olej, zda nejsou sjeté pneumatiky, a zda je platné STK. Vy se staráte jen o dotankování paliva a o to, abyste vozidlo také v pořádku vrátili. Vyplatí se proto sjednat vlastní pojištění pro případ poškození auta vaší vinou.