Co darovat zaměstnancům?

Posted on 12. 9. 2023 in Produkty


Pokud máte firmu, určitě čas od času dáváte svým zaměstnancům nějaké dárky. Většina firem obdarovává zaměstnance i obchodní partnery či zákazníky hlavně na Vánoce, kdy se pořádají různé večírky. Některé firmy zpestřují večírek hrou na Tajného Santu, kdy se do nějakého sáčku či klobouku vhodí lístky se jmény všech zaměstnanců a postupně si každý někoho vybere – a každý tak dostane nějaký dárek od svého kolegy. Vtip je https://kultura.zpravy.idnes.cz/hra-o-truny-finale-7-rady-0wj-/filmvideo.aspx%3Fc%3DA170828_153210_filmvideo_spm v tom, že nikdo předem neví komu bude dárek dávat, a protože se dárky dávají na jednu hromádku, nikdo neví od koho dárek dostal. Zaměstnavatelé ale dávají raději všem stejné dárky, aby nevznikaly zbytečné hádky kvůli tomu, že někdo dostal něco dražšího nebo lepšího.

černá taška

Podzim je v plném proudu, a řada zaměstnavatelů už teď řeší, jaký dárek letos koupit nebo nechat vyrobit. Protože ne vždycky je možné dát dárek podle toho v čem daná firma podniká, je potřeba občas vymyslet něco co potěší každého. A protože všichni musí chodit nakupovat, potěší každého plátěná taška s vlastním potiskem. Je to nejen hezký dárek v podobě kvalitní tašky, která může být vyrobena v mnoha barvách, ale může fungovat i jako skvělý marketingový předmět. Určitě jste si už všimli, že firmy často využívají hromadné darování dárků jako marketingovou příležitost, a darují lidem alespoň jeden reklamní předmět. Když na dané věci bude logo, motto nebo třeba název vaší firmy s telefonem, budete tak lidem neustále na očích.

bílá taška

Nechte si u nás vyrobit kvalitní látkové, papírové i ekologické tašky. Cena za jeden kus je velmi příznivá, a pokud objednáte více kusů, máte ještě nižší cenu. Vyberete si u nás nejen tašky a další textilie, ale i spoustu jiných předmětů, které vašim zaměstnancům i zákazníkům jistě udělají velkou radost. V nabídce máme originální předměty, které nikde jinde nekoupíte. Máte z čeho vybírat.