Zuby jako ze škatulky

Posted on 19. 9. 2023 in Firmy


Která žena by nechtěla najít svého prince na bílém koni. Již od útlého dětství stojíme před zrcadlem, navlékáme si na ruku prstýnek a říkáme vytoužené ano. Představujeme si, jak našeho vyvoleného potkáme, jak se s ním seznámíme, kdy a kde se poprvé políbíme, vezmeme za ruku, jaké bude naše první rande. Celý život se snažíme být krásné a investujeme do toho nemalé peníze. Nakupujeme slušivé oblečení a doplňky, drahou kosmetiku a líčidla, chodíme ke kadeřnici, na kosmetiku, manikúru a pedikúru. Ráno vstáváme o půl hodiny dříve, abychom mohli na našich tvářích, vlasech a postavách vykouzlit umělecké dílo.

Radost ze života

Není důležité, že jdeme jen s odpadkovým košem, i tak se mnohé ženy nalíčí a upraví. Co kdyby Jej potkali zrovna v tuto chvíli. Další velkou kapitolou je váha a postava celkově. Trauma nejedné ženy. Cvičíme, držíme miliony diet, nejíme, trápíme se, nadáváme si, cvičíme až k padnutí a utápíme peníze v posilovnách a drahých cvičebních nástrojích. Ne tak moc proto, abychom se cítili dobře, ale především z toho důvodu, že se chceme líbit opačnému pohlaví. Tato pudová touha je v nás zakořeněná již od nepaměti. Jsme tak geneticky nastaveni a není snadné takový tlak ustát.

Dokonalost za nízkou cenu

A tak od puberty a mnohdy i dříve věnujeme čas, peníze a energii do věcí, které děláme pro druhé. Nemůžeme za to, chceme vyhrát souboj o nejlepšího partnera. A teď si představte situaci. Žena byla požádána o ruku a chystá se svatba. Žena je krásná, na sobě má dokonale padnoucí šaty za mnoho tisíc, boty na vysokém podpatku, vlasy vyčesané jako královna a perfektně nalíčený obličej. Vypadá jako panenka. A všechno kolem je stejně dechberoucí. Přímo domeček pro panenky. Jenže pak se nevěsta usměje a z její perleťové pleti zasvítí žluté a hnědé zuby s občasným prázdným místem. Není to krásný pohled. A právě tuto horkou chvilku Vám může ušetřit zubní chirurgie Praha, která Vaše zuby pozvedne na jinou úroveň.