Co s fotkami

Posted on 15. 4. 2024 in Produkty


Ono to není nikomu na škodu, pokud ovšem ten dotyčný s fotkami někoho neotravuje. Jsou známy případy, kdy někdo nafotí na dovolené přes sedm set fotografií a pak obráží známé, aby jim je předvedl. Všechny. A tohle není výmysl, to je fakt. Ti známí již po hodině „promítání“ fotografií všechno vzdávají a po třetí hodině v duchu svolávají na dotyčného člověka hromy a blesky. K půlnoci pak všichni diváci usínají, jen ten, kdo fotky předvádí je stále čilý a komentuje.

To ovšem neznamená, že já bych neukazoval fotky z dovolené. Ukazuji. Většinou mám vybraných pět až deset kusů. To musí pro představu stačit. Pokud někdo chce vidět další, musí požádat a to doslova, nebo si na ně může podívat přímo na mém webu, kde jich mám již poněkud více. Ovšem nenutím nikoho, aby na ně koukal.

fotky na zdi

Nu a nyní si představte, že byste nějaké fotky chtěli u sebe na zdi, nebo zvětšené jako plakát. Také by se vám mohl líbit kalendář z nich vyrobený. Ono se totiž z fotografie, je-li ovšem dostatečně kvalitní, dá udělat vlastně všechno. Dá se to různě převádět a pak vznikají dílo skoro mistrovská. A kdo by nechtěl nechat si udělat fotku na obraz. Dnes je to běžný trend.

Přitom je to vlastně zcela běžná záležitost. Vy zadáte, jakou fotku byste chtěli a hotovo. Firma to udělá.

slečna na fotce

Ne, nemusíte vůbec nikam chodit. Předpokládá se, že máte fotky v počítači na hrd disku, nebo v mobilu, nebo na kartě. A fotka na obraz se udělá tak, že nejdříve kliknete na odkaz v této větě, který je jinou barvou textu. Zvolíte si na webu, kam jste se kliknutím dostali, co budete chtít a fotku tam vložíte. Počkáte si na načtení a fotku vyberete z místa, kde ji máte umístěnou. Další volba je jen a jen na vás a jakmile to dokončíte, dáte OK, tedy souhlas, a to je vše. Firma pak povede požadovanou operaci a výsledek vám přijde až domů poštou pečlivě zabalený.