Kočárky na dvojčata a jak si správně vybrat.

Posted on 7. 7. 2023 in Móda

Tak každá z nás žen, které už máme doma svoje děti víme, jak moc krásná a šťastná zpráva je zjistit, že jsme právě otěhotněli. Samozřejmě, že jsme i dost vystresovaní a máme pochyby, zda to zvládneme a dokážeme být dobrými a láskyplnými rodiči. Ale i jak jistě nám všem ukázal čas, že jsme opravdu laskaví a úžasní rodičové. A to všichni bezy výjimky, protože nám všem záleží na tom, aby se naše děti měli dobře a měli láskyplný život. A ten má být plný útěchy, lásky i bezpečí. I když to v některých chvílích určitě nebude jednoduché a vy to budete chtít vzdát. Nikdy neklesejte na mysli a vždycky si věřte, protože každá maminka je pro své dítě středobodem vesmíru a jeho všechno.

kočárky

Takže i když budete dělat chyby, vaše milované dítě pro to bude mít pochopení a odpustí vám. A první starosti, než přijde porod bude správný výběr výbavičky pro vaše budoucí miminko. O to je výběr těžší, pokud zjistíte na ultrazvuku, že budete čekat miminka dvě. Asi nejdůležitější pro vás bude cena kočárku a jeho kvalita. Určitě vás potěší, že trh s kočárky je opravdu obrovský. A vás tak čeká spousta času, kterou prožijete brouzdáním po internetu. A nejdříve se rozhodněte, zda chcete, aby děti seděli vedle sebe anebo za sebou. A zvažte všechny možnosti, které obě varianty přinášejí.

dítě v kočárku

A jejich výhody a nevýhody. Kočárky vedle sebe jsou lepší pro svoji přehlednost. A také v pozdější době na sebe sourozenci uvidí a budou na sebe moci pokřikovat a vnímat jeden druhého. Ale pokud máte málo místa a řešíte prostor je pro vás ideální řešení sedaček za sebou. Značky kočárků pro dvojčata, které si rodiče oblíbili jsou Bugaboo Donkey a ten opravdu poskytuje dětem maximální pohodlí a luxus. Jediná nevýhoda je v tom, že pořizovací cena je dost vysoká. Má otočnou sedačku a pojme najednou až 23 kilogramů. Šířka kočárku je 74 cm a hmotnost je i se sedadly asi 15 kilogramů. A kočárky se sedačkami za sebou nabízí model ABC Design Zoom. Patří mezi ty, které jsou nejužší na trhu jako jedni z mála. Maximální jeho hmotnost je až 30 kilogramů. Mají také otočnou sedačku a jeho celková hmotnost je 17,3 kilogramů.