Využijte výhodné polohy Berounky pro založení půjčovny lodí

Posted on 30. 6. 2023 in Produkty

Půjčoven lodí a vybavení pro vodáky je v naší zemi celá řada, některé operují na omezeném území nebo pouze na řece v blízkosti působiště, jiné jsou k dispozici na všech vodních tocích. Nejvíce se jich koncentruje na Vltavě, kde je také v létě někdy doslova vodácký „masakr“, a pak tu máme řeky, co nejsou tak oblíbené, přesto mají své kouzlo a mohou oslovit mnohem víc, než ty nejznámější, kam patří kromě Vltavy ještě Sázava a Lužnice.

půjčovna lodí

Jestliže žijete nebo působíte v berounském či rakovnickém okrese, pak byste se mohli soustředit na Berounku. Je to řeka vhodná i pro začínající vodáky a vyznačuje se překrásným okolím a přírodními scenériemi. Nabídnout lidem služby typu půjčoven lodí právě zde může mít svůj význam nejen pro obyvatele Prahy, kteří to sem nemají daleko, ale i pro jiné vodácké nadšence. Podstatné je lidem nabídnout doplňkové služby, jako je pojištění, uschovna zavazadel, průvodce plavbou nebo fotograf, prodej základních potravin a vodáckého vybavení a samozřejmě přeprava lodí na dohodnuté místo prakticky bez omezení a bez podmínek.

lodě na břehu řeky

Zajistěte si reklamu

Nabízet lidem takové služby může být skutečně lákavé a může to oslovit i stovky zájemců, jenže dokud se ti zájemci o vás nedoví, nebude se o co zajímat. Podmínkou je mít vlastní webové stránky, což je ta nejlepší forma reklamy – na Internetu. Profesionální tvorbu webu a další podpůrné služby vám zajistí odborníci, kteří se postarají nejen o jeho grafickou úpravu, styl a zabezpečení, ale i o SEO, což je velmi důležitý segment úspěšného provozování webu z hlediska sledovanosti a podpory pro vyhledávače. Čím lepší pozice při vyhledávání na Internetu, tím větší šance, že i vás někdo objeví a vaše služby si objedná.

Samozřejmě můžete zvolit formu propagace i tisk papírových letáků, ale to nemá takový efekt a navíc je to poměrně nákladné.