Nemáte za co žít?

Posted on 20. 9. 2023 in Finance


Kolikrát jenom se někomu z nás lidí stane ta nemilá příhoda, že nemá čím platit! Kolikrát nám dojdou peníze předčasně a my už to nezvládáme a nemáme třeba ani na to, co se určitě musí zaplatit! Tak už to na tomto světě chodí, že se bez peněz neobejdeme, ale mnohdy je prostě už nemáme. A protože je mít potřebujeme, musíme je shánět všude možně, kde se jenom dá.

Pachtění se za penězi je tedy životním údělem každého z nás. Musíme je stůj co stůj někde sehnat, abychom mohli platit a tím si zajišťovat to, co potřebujeme, abychom obstáli. A pokud se nám nepodaří dosáhnout žádoucně vysokých příjmů a úspor, dojde někdy zkrátka i na půjčky. I ty nám mohou v nejhorším případě prospět, když už je naše situace zoufalá a vlastní peníze jsou pořád ještě v nedohlednu.

eura mince

Někdy si půjčujeme na malé nebo poměrně malé, ale důležité výdaje, někdy pak na jednorázové velké platby, které jsou vzhledem k našim příjmům už na první pohled nad naše možnosti. Půjčujeme si a pak takto získané prostředky vracíme i s úroky a poplatky. Čímž se to sice poněkud prodražuje, ale s tím už se nic nenadělá.

eura bankovky

A když nám nechtějí půjčit v bance? Na koho se obrátit pak, abychom nezůstali dočasně na mizině a nestali se neplatiči, což by nám hodně zkomplikovalo naši existenci? Pochopitelně už moc možností nezbývá. Ale jsou. A zvláštní pozici má mezi nimi nebankovní hypotéka https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/, která je skvělá hlavně tím, jak snadno se u ní dostanou k penězům i mnozí z těch, jimž by nikdo jiný nepůjčil. Stačí zástava nemovitosti odpovídající hodnoty a zájemce o další peníze může počítat s tím, že je také dostane. A to dokonce výhodně. A tak se k hypotékám od nebankovní společnosti uchylují ti, jimž osud nepřeje. Ale nemusí to být jenom oni. Nebankovní hypotéky pomohou všem majitelům nemovitostí, kteří pomoc potřebují.