Pojďte si zařádit do zapuštěného bazénu

Posted on 22. 3. 2024 in Produkty


Nakupte stříkací pistole – stříkání z pistolí je nesmírně zábavné a u bazénu je to skvělé povyražení. Aby to ale mělo svůj účinek, musíte to stříkání podstoupit v oblečení, nejlépe v krátkých kalhotách a v tričku. A chcete-li to spojit s otužováním, stříkejte po sobě studenou vodou, ale jen za předpokladu, že bude v bazénu voda teplejší.

skok do vody

Uspořádejte dortovou bitvu – dortové bitvy vídáme často ve filmových groteskách, tam to ovšem končí obvykle nějakou katastrofou. U vás to tak být nemusí, vy si můžete zaházet tak, že budete sice celí zapatlaní, od hlavy až po paty, ale u bazénu to nevadí, osprchujete se, a hups do vody!

dívka v bazénu

Lovte předměty ze dna a podstupujte masáže – lovení předmětů ze dna bazénu můžete spojit i s něčím, na co se vysloveně těšíte. Představte si, že se sejde skupina přátel, kteří se dobře znají, a pozvou mezi sebe další kamarády nebo například kolegy či kolegyně z práce. Uspořádáte zkrátka u bazénu takovou zahradní párty, v počtu řekněme deseti osob, pěti mužů a pěti žen. Do bazénu vhodíte pět kamenných oblázků, na nichž budou namalovaná čísla. Každý muž si postupně vyloví ze dna jeden kámen, v libovolném pořadí, s odlišným číslem. Následně nachystáte klobouk nebo čepici s pingpongovými míčky, popsanými stejnými číslicemi od jedné do pěti, a ženy si budou postupně míčky lovit z klobouku. Vylosované dvojice pak absolvují vzájemné masáže, uskutečněné v bazénu, například masáž zad, nohou, zátylku či vlasaté části hlavy.

Zaskákejte si ve dvojicích – cena zapuštěného bazénu https://www.bazenygluc.cz/ bývá sice vyšší, než u toho nadzemního, ovšem do nadzemního bazénu se nedá skákat, a tím se ochudíte o jednu z nejpůsobivějších atrakcí. Aby bylo skákání skutečně zábavné, zaskákejte si ve dvojicích. Chytněte se za ruce a s rozběhem skákejte po nohou. A pokud to bude součástí zahradní párty, a budete mít za sebou již masáže vylosovaných dvojic, může to být u nezadaných jedinců třeba i podnět k bližšímu seznámení a k vytvoření budoucího partnerského vztahu, a kdo ví, možná se dočkáte i nějakého svatebního oznámení.