Volnost a svoboda

Posted on 8. 1. 2024 in Produkty


Když se řekne žena a prsa, každý si hned automaticky vybaví podprsenku. Ale je opravdu tak moc nutné ji nosit? My ženy rády často chodíme bez podprsenky. Tedy netvrdím že všechny, některé jenom. Některá podprsenku chce každý den a jiné zase nošení podprsenky doslova vadí. A kde se skrývá pravda? Žena by si měla uvědomit, že nosit podprsenku by měla jenom tehdy, pokud jí to vyhovuje a nikde ji to netlačí a nekousá. Já nejsem zastánce nošení podprsenek – jejím nošením se ochabují svaly hrudního koše, a to je zcela špatně.

s

Bez podprsenky já osobně cítím více volnosti. A pokud je tričko průhledné a jdou přes něj vidět bradavky, když nenosím podprsenku, prostě jej jednoduše vyměním za jiné. Je to jednoduché jako facka. Plno lidí mi sice říká, že bych měla nosit podprsenku, ale já na jejich řeči kašlu. Dělám jenom to, co cítím, že je správné. Je to každého život a rozhodnutí je jenom na nás, ženách a závisí pouze na uvážení naší mysli a toho, co si myslíme, že je správné. Nikdo ženě nemůže přikazovat ženě, aby nosila podprsenku, i když ve společnosti je to takový zvyk. Ale proč je to zvyk?

s

Protože vidět cokoliv přes tričko je podle většiny společnosti nepřístupné a nemorální chování a takového člověka automaticky hází do jednoho pytle. A je docela zajímavé, že společnost hodnotí ženu zrovna na základě tohoto, aniž by ji třeba osobně znala. Copak to je normální? Pokud se mně osobně něco nelíbí (a věřte, že je toho spoustu), řeknu si to ve své hlavě, ale dále se k tomu nevyjadřuji. Každý má svůj život a může si žít, jak chce, pokud neubližuje ostatním. Ale to spousta lidí ještě pořád nepochopila, a to je možná ten kámen úrazu. A dokud jako společnost nepochopíme, že to není naše věc starat se o to, jestli má někdo podprsenku nebo ne, nikdy se neposuneme dále….. Budete za hvězdu večera.